CHP Gökçebey İlçe Örgütü Dağdemirciler Köyünde
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay beraberinde İlçe Kadın kolları ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte köyleri gezerek partisinin seçim vaatlerini anlatıyor.
Oktay seçim çalışmaları kapsamında köy gezilerini sürdürüyor. Kadın kolları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Dağdemirciler köyünde vatandaşlarla buluşan ilçe başkanı Cem Oktay Cumhuriyet Halk Partisinin Emekliye Ramazan ve Kurban bayramlarında birer ikramiye almasını,  TTK’ya acilen 3 Bin 200 işçi alınması ve Göçün durması ile ilgili seçim vaatlerini anlattı.
Esnaf, kahve ve Tek tek ev ziyaretlerinde bulunan CHP ilçe örgütü, parti seçim bildirgesini herkese anlatarak seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy istediler.  "6 Haziran'a kadar sıkmadık el, girmedik ev kalmayacak" sloganı ile yola çıkan heyet, herkesten Cumhuriyet Halk Partisi için oy istediler.
 
Ziyaretlerin ardından açıklama yapan CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay; Emekliye hem intibak hem de Ramazan ve Kurban bayramlarında Birer maaş ikramiye vereceğimizi anlatıyoruz. Çiftçiye mazotu 1,5 tl’ye vereceğimizi, Bütün bu vaatler için de seçmenimizden CHP’ye oy vermelerini ve sadece oylarına sahip çıkmalarını istiyoruz." dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-05-03
Bu haber 1132 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1818
  Bugün : 1642
  Toplam: 4610641
   Online :

  92 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama