Aydınlı, CHP Gökçebey Örgütünü Ziyaret Etti.
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şeref Aydınlı  beraberinde , CHP il genel meclis üyesi Mustafa Uzundal, CHP Devrek Belediyesi Meclisi Üyeleri; İsmail Külah,Avukat Halil Kodaman ile birlikte, CHP Gökçebey ilçe teşkilatını ziyaret ettiler.  
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şeref Aydınlı’yı , CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay, yönetim kurulu üyeleri, Eski Gökçebey belediye başkanı Zeki Kılınçarslan ve Partililer karşıladı.
 
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şeref Aydınlı, " 2000 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye oldum. Yüksek okul mezunu olup Kamu bölümünü okudum. 2000–2009 yılları arasında Partimde Yönetim Kurulu Üyelikleri yaptım. Devrek İlçe Başkanlığı ve İl Genel Meclis üyelikleri yaptım. Kendime güvenmesem önümüzdeki günlerde yapılacak Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmazdım. Partimizin ön seçimle adaylarını belirlemesi kararı da son derece isabetli olmuştur. En son Gökçebey’e geldim burası benim evim gibi içinizden biri olarak sizlerin desteklerini bekliyorum “ dedi
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-03-05
Bu haber 969 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1608
  Bugün : 457
  Toplam: 4709323
   Online :

  127 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama