CHP İlçe Örgütünün STK Ziyaretleri Sürüyor
Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey İlçe Örgütünün Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaretleri sürüyor.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay beraberinde yönetim kurulu üyeleri Seyfi Saygı, Alirıza Yılmaztürk ve Sadi Uyar’la birlikte Gökçebey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetin ve Gökçebey Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cevat Baş’ı ziyaret ettiler.
 
İlçe başkanı Cem Oktay ve yönetim kurulu üyeleri ilk önce Gökçebey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetin’i makamında ziyaret etti.  İlçe Başkanı Oktay’ı kapıda karşılayan Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette Gökçebey esnafının içinde olduğu durumla ilgili ve çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunuldu.
Gökçebey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetin, Ziyaretlerinden dolayı CHP İlçe Başkanı Cem Oktay  ve yönetimine teşekkür ett. Çetin, Kooperatif olarak Gökçebey’de yaptıkları çalışmaları anlattı.
 
Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay ve beraberindekiler daha sonra Gökçebey Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cevat Baş’ı ziyaret ettiler.
Ziyaretin karşılıklı fikir alışverişi ve önerilerin dinlenmesi amacıyla yapıldığını ifade eden CHP İlçe Başkanı Oktay, sivil toplum kuruluşlarının önemli yerler olduğunu ve burada yöneticilik yapmanın zorlukları olduğu söyleyerek, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cevat Baş’a başarılar diliyorum" dedi.
Emeklilerin sorunlarının takipçisi olduklarını dile getiren Gökçebey Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cevat Baş, CHP ilçe başkanı Cem Oktay’ın ziyareti bizleri çok mutlu etti.  Kendisine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 
CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay  Emeklilerin alacağı maaş zammı oranı yüzde 2,32 buna gör emeklinin maaşı Aylık 23 lira zamlı olacak, bu maaş günlük 1 tl bile değil yani günlük bir ekmek parası bile etmiyor diyerek emekliye yapılan zammı eleştirdi, Oktay,  CHP iktidarında biz öncelikle dar gelirli halkımızın alım gücünü artırarak insanca yaşamalarını sağlayacak bütün önlemleri alacağız. Haziran ayında bu iktidarı sandık başında, tarihin derinliklerine gönderdiğimiz vakit, hem işçimiz, hem memurumuz, hem emeklimiz için aydınlık, ferah günler başlayacak" dedi. 
Ziyarette Emeklilerin durumu ile çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunuldu
 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-02-13
Bu haber 1123 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1608
  Bugün : 505
  Toplam: 4709371
   Online :

  127 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama