Kaymakam Bilgin, Karla Mücadele Ekiplerinin Şantiyesini Ziyaret Etti
Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin 19 köy ve 201 km yol ağında karla başarılı bir şekilde mücadele eden Gökçebey Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ekiplerini ziyaret ederek başarılarından ötürü teşekkür etti.

Gökçebey Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği şantiyesini, Gökçebey Özel İdare Müdürü aynı zamanda birlik müdürü İzzet Turpcu’yla birlikte ziyaret eden Kaymakam Bilgin , Gökçebey’e  bağlı 19 köyün 201 kilometrelik köy yollarının kar yağışı nedeniyle kapanmaması için başarılı bir şekilde mücadele eden ekibi tebrik etti.
Kaymakam Bilgin,” Gökçebey’imize bağlı 19 köyümüz  ve köylerimizi ilçemize bağlayan 201 kilometrelik yol ağımız bulunmaktadır. Geçen hafta ilçemize yağan yoğun kar yağışı köylerimiz ile ulaşımı olumsuz etkiledi. Gökçebey Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği karla mücadele ekipleri, yoğun kar yağışı ile başarılı bir şekilde mücadele etti “ dedi
Bilgin, karla mücadele çalışmalarından dolayı İlçe Özel İdare Müdürü İzzet Turpcu ve şantiye çalışanlara teşekkür ederek başarılar diledi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-01-15
Bu haber 1358 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 421
  Toplam: 5645877
   Online :

  197 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama