Yoğun yağan Kar Gökçebey’de Hayatı Olumsuz Etkiledi…

Gökçebey’de dün başlayan kar yağışı bugün de etkili şekilde devam ederken hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Etkili olan kar yağışı nedeniyle merkeze bağlı köylere ulaşım sağlanamıyor. Şu an itibarıyla merkezde kar kalınlığı 40 cm yüksek kesimlerde de 70 cm geçti.
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü sitesinde yer alan son hava durumu tahmininde Yurdun kuzeybatı kesimlerinde karla karışık yağmur şeklinde olan yağışların bugün 5 ilde çok etkili olacağı bildirildi. Yoğun kar yağışına karşı uyarı verilen 5 il şöyle sıralandı; hava-durumu.Kocaeli, -Sakarya, -Düzce, -Zonguldak -Bartın çevrelerinde kuzey yönlerden kuvvetli rüzgarlarla birlikte Yoğun kar yağışlarının 08.01.2015 Perşembe günü akşam saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.


Zonguldak İl Genelinde tüm okullar tatil edildi...
Yoğun kar yağışı nedeniyle 8 Ocak 2015 Perşembe günü Gökçebey ilçe genelinde ilk, orta ve lise dengi okullar bir gün tatil edildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü yarın öğleden sonra tekrar değerlendirme yaparak, kar yağışının devam etmesi halinde Cuma günü de tatil kararı çıkabileceği ifade edildi. Kentte dün ve bugün de kar nedeniyle eğitime ara verilmişti.

KAR FOTOGALERİ


 

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-01-08
Bu haber 1747 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 541
  Toplam: 5645997
   Online :

  272 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama