CHP Devrek ilçe teşkilatı, CHP Gökçebey İlçe teşkilatını ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Devrek İlçe başkanı Yaşar Bükrü, beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri ile CHP Gökçebey İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu. 
Cumhuriyet Halk Partisi Devrek ilçe başkanı Yaşar Bükrü beraberinde ilçe yönetim kurulu üyesi Sinan Seyrekbasan, il genel meclis üyesi Mustafa Uzundal, CHP Devrek eski ilçe başkanı ve belediye başkanı aday adayı Şeref Aydınlı, CHP Devrek Belediyesi Meclisi Üyeleri; İsmail Külah, Faik Mekik, CHP Çaydeğirmeni Belde Başkanı İsmail Kabasakal, Emekli Öğretmenler Hamit Kalyoncu, Şenol Balcı ile birlikte CHP Gökçebey ilçe teşkilatını ziyaret ettiler. 
Yapılan ziyaretle tanışma ve kaynaşma fırsatı bulan iki teşkilat, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişi ve Filyos projesi üzerine, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı'nın "Filyos Vadisi Belediyeleri Birliği kurulmalı açıklamasının değerlendirildi. Genel seçimler için bir yol haritası çizmek üzere yapılması gerekenler hususunda da görüş alışverişinde bulundular.

CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay, CHP Devrek İlçe başkanı Yaşar Bükrü ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, teşekkür etti.
Ziyarette CHP Gökçebey ilçe başkanı Başkan’ı Cem Oktay, Belediye meclis üyeleri Gürsel Gökmen, Musa Aladağ, ilçe yönetim kurulu üyeleri. Gökçebey eski belediye başkanı Zeki Kılınçarslan ve partililer de hazır bulundu.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-12-17
Bu haber 1379 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2074
  Bugün : 803
  Toplam: 4870847
   Online :

  122 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama