MMÇ-MYO 2. Sınıf Öğrencileri Teknik Gezi Kapsamında Dedeman Otel’de
Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, Kongre ve Fuar Organizasyonu dersi kapsamında Öğr. Gör. Aysu Aysel ile birlikte Dedeman Otel’e 10 Aralık 2014 tarihinde teknik gezi düzenledi. Öğrencilere öncelikle Dedeman Otel İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Yıldız otelin insan kaynakları uygulamaları, kurumda çalışanlara verilen eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgiler verdi. Öğrencilerin ilgiyle dinleyip sorular sorduğu Mustafa Yıldız “Çalışmaya başlayacağınız iş yerinin kurumsal olması gelecekteki kariyer planlamanız için çok önemli. Kurumsal şirketlerde eğitimlere daha fazla katılabilme şansınız olur, kendinizi geliştirebilme olanaklarına sahip olursunuz” dedi. Ardından Dedeman Otel Genel Müdür Asistanı Tuğçe Yekbaşlı Dedeman Otellerini tanıtan bir sunum yaptı.
Öğrencilere son olarak, Dedeman Yiyecek ve İçecek Müdürü Aydın Taşkın otelde düzenlenen toplantılar hakkında bilgi verdi. Toplantının talep edilmesinden sonuçlanana kadar yaşanılan süreç konusunda ayrıntılı bilgiler veren Taşkın, öğrencilerin bu sektörde çalışmayı arzu ediyorlar ise çok yönlü düşünebilme becerisine sahip olmaları gerektiğini vurguladı.
Teknik geziden memnun ayrılan öğrenciler için mesleki deneyim kazanmak, uygulamalar konusunda bilgi sahibi olmak açısından etkinlik verimli geçti.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-12-17
Bu haber 916 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1546
  Bugün : 966
  Toplam: 4887746
   Online :

  89 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama