Akın: İade-i Ziyaretlerine Gökçebey’den Başladı
CHP Zonguldak il başkanı Harun Akın beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk iade-i ziyaretini CHP Gökçebey İlçe teşkilatına yaptı.CHP Zonguldak il başkanı Harun Akın beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk iade-i ziyaretini CHP Gökçebey İlçe teşkilatına yaptı.
CHP İl Başkanı Harun Akın, 16 Kasım 2014 tarihinde yapılan İl Başkanlığı Olağanüstü Kongresinde başkan seçilmesi sonrasında iade-i ziyaretlere başladı.
Bu amaçla yeni il yönetim kurulu üyeleri ve CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin ile birlikte ziyaretlerini sürdüren CHP İl Başkanı Akın ilk iade-i ziyaretini CHP Gökçebey İlçe Teşkilatına bulundu
 
Akın, ziyaretinde şöyle konuştu; “İl kongresinde seçildikten sonra misafirlerimizi kabul ediyoruz sendikalar, sivil toplum örgütleri, diğer rakip partinin temsilcileri hepsi geliyor. Ama biz neden mutlu oluyoruz bizim derdimiz Zonguldak diyoruz, Zonguldak konusunda siyasi partilerin hepsi partilerini Zonguldak menfaatine kullansın diyoruz. İktidarı muhalefeti baraj dışında meclis dışındaki partileri hep beraber böyle birlikteliye doğru yola çıktık inşallah mahcup olmayız. Sizler İl kongresinde oy kullandınız Dört tane arkadaş aday oldu hepsi birbirinden değerli arkadaşlar. Cumhuriyet Halk Partisinde siyasetlerini iddialarını ortaya koydular ama il kongresi bizi seçti O arkadaşlarımızda geldiler hayırlı olsuna hepsi geldiler o yüzden gelmeyen kimse kalmadı bizde o kongreyi unutarak o kongrede işte kim ne yaptı ötesinde ona hiç bakmadan 2015 seçimlerine endekslendik İnşallah Cumhuriyet Halk Partisi 2015’de birinci parti olacaktır “dedi
 
Cem Oktay da, İl Başkanı Harun Akın’ın  İlk iade-i ziyareti Gökçebey ilçe teşkilatını tercih etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, görevinde başarılar diledi.
Ziyarette CHP Gökçebey ilçe başkanı Başkan’ı Cem Oktay, ilçe yönetim kurulu üyeleri. Gökçebey eski belediye başkanı Zeki Kılınçarslan ve partililer de hazır bulundu.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-12-10
Bu haber 1183 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 459
  Toplam: 5645915
   Online :

  225 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama