Gökçebey Kaymakamlığı Huzur Toplantısı Düzenledi
Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin başkanlığında "Huzur Toplantısı" yapıldı.
Gökçebey Çok Programlı lisesi çok amaçlı salonunda düzenlenen Huzur toplantısına Gökçebey kaymakamı Bünyamin Bilgin, Gökçebey  İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Üsteğmen Onur Şahbaz, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Gökçebey İlçe Emniyet Amiri V. Murat Karakırık, Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay, İlçe merkezi mahalle muhtarları, köy muhtarları ve Sivil toplum örgütleri katıldı
Düzenlenen toplantıda İlk konuşmayı yapan Gökçebey kaymakamı Bünyamin Bilgin; Polisinin idari ve adli çalışmaları hakkında bilgi verdi. İşyeri açılış ruhsatnamesi ilgili örnekler vererek konunun önemine dikkat çekti.
 
Daha sonra Gökçebey  İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Üsteğmen Onur Şahbaz ve Gökçebey İlçe Emniyet Amiri V. Murat Karakırık 2014  yılı içerisinde Gökçebey ilçesinde  meydana gelen olaylarla ilgili bir bilgi sunumu yaptılar.
Gökçebey belediye başkanı Vedat Öztürk’te  İsmetpaşa caddesi Trafik düzenlemesi hakkında bilgi verdi.
Toplantıda Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın ve CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay söz aldı. CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay; Hassas bir konu hakkında toplantı tertip edildiği için emeği geçenlere teşekkür etti.
Toplantıda özet olarak;
Düzenlenen Huzur Toplantısında ilçe merkezi ve köylerde genelde 680 adli olay meydana geldiği,  bu olayların %70’i mala zarar verme, tehdit hakaret, hırsızlık, %20’i si diğer vakalar olarak şüpheli ölüm, kaybolma intihar, zehirlenme, yüksekten düşme, %10’nu da Trafik kazaları olduğu belirtildi.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-11-27
Bu haber 1140 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 3302
  Bugün : 2159
  Toplam: 4831492
   Online :

  98 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama