Gökçebey Halk Eğitimi Merkezinin yılsonu sergisi açıldı.

Gökçebey Belediyesi Sosyal Tesislerinde açılan sergide, Giyim Üretim Teknolojisinden Düz dikiş makineci, Overlok Makineci ile Sanat ve Tasarım alanında Yağlı boya resim kurslarında  yapılan  eserler yer aldı.

Açılış töreninde konuşan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Recep Topal şunları söyledi ; “2013-2014 eğitim ve öğretim yılı müdürlüğümüz çalışmaları kapsamında açılan Giyim Üretim Teknolojisinden Düz dikiş makineci, Overlok Makineci ile Sanat ve Tasarım alanında Yağlı boya resim kurslarının yılsonu sergisinin açılışı için buradayız. Bu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

Biliyoruz ki hayat boyu öğrenme faaliyetlerine katılım, bireylerin gelişmesi, eğitilmesi yönünde ve bunun yanında halkın günlük hayatın olağan işlerinden ayrılarak farklı alanlarda uğraş alanı edinip, sosyalleşmeleri sağlanmaktadır. 

Bu öğretim yılında 43 çeşit değişik alanlarda sosyal ve kültürel, mesleki ve teknik, okuma yazma ve ders kurslarında 83 adet kurs açılmış, yaklaşık 1589 kursiyerin katıldığı bu kursları tamamlayanlara belgeleri verilmiştir. Kurslarımızda bize destek olan ve yardımlarını esirgemeyen başta İlçe Kaymakamımız Bülent Hamitoğlu’na, Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlara, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Gülşen’e ve tüm çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 Sizlerin huzurunda çalışma arkadaşlarıma, öğretmen arkadaşlara, usta öğreticilere, kursiyerlerimize, kursiyerlerimizin katılımlarını sağlayan, destek olan eşlerine ve ailelerine, Okullar hayat Olsun Proje kapsamında olan proje okulumuz Atatürk İlkokulu müdürü ve çalışanlarına, tüm Gökçebey halkına teşekkür ederim.
Sergimiz tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-06-02
Bu haber 1549 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 157
  Toplam: 5645613
   Online :

  23 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama