İŞLİ: SEÇİMLERE İDDİALI HAZIRLANIYORUZ

Gökçebey MHP il genel meclis üyesi adayı Sabahattin İşli, seçimlere yönelik çalışmaların devam ettiğini ve teşkilat olarak Gökçebey’de etkili ve sonuca varacak çalışmalara başladıklarını belirtti.

SABAHATTİN İŞLİ: VAR GÜCÜMLE GECE GÜNDÜZ GÖKÇEBEY İÇİN ÇALIŞACAĞIM Gökçebey MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Sabahattin İşli tek hedefinin ve amacının hizmet olduğunu belirterek, " Gökçebey’imize ve halkımıza hizmet etmek için göreve talip oluyorum. Neden geldin aday oldun diye soranlara söylüyorum. Tek amacım Gökçebey’e hizmettir. Gece-gündüz telefonum açık olacak ve herkesin sorununa eğileceğim. Gökçebey köylerini gezdik. Herkesi dinledik. Vatandaşlarımızın bize gösterdikleri sevgi ve ilgi gösteriyor ki aslında bizim seçimden öte gönülleri kazandığımızın ispatıdır. Sizden biriyim ve size hizmet için göreve talip oluyorum. Kendimi size sizi Allah'a emanet ediyorum " dedi.

Seçim çalışmalarının çok iyi şekilde devam ettiğini bildiren İşli ‘’ bugüne kadar yapılan ve yapılamayanlar vatandaşımızı bıktırmış. İnsanımız bize güveniyor. Bizde bu güveni boşa çıkarmayarak çalışacağız.’’ dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-03-22
Bu haber 1706 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 212
  Toplam: 5671663
   Online :

  99 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama