Bağımsız Aday Meydanlara İndi

Gökçebey’de yerel seçimlerde ilk defa bir bağımsız aday müracaat etmişti. Sonunda bağımsız aday Çetin Demir’de meydanlara indi.
Gökçebey mahalli idareler seçimlerinde bu güne kadar hiç bağımsız aday olmamıştı. 30 mart 2014 seçimlerinde Gökçebey’de bir ilk yaşanacak ve Bağımsız aday Çetin Demir belediye başkanlığı için yarışacak. Seçim çalışmalarına başlayan Çetin Demir bu anlamda seçim bürosu tutup, belirli yerlere kendine ait tanıtım afişlerini yerleştirdi.
Seçim çalışmaları kapsamında 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Gökçebeyli bayanlara gül hediye eden Demir ‘’ tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutlarım. Bu nedenle bugün Gökçebeyli bayanlara gül hediye ettik.’’ dedi. Kadınlara karşı uygulanan her türlü şiddeti onaylamadığını beyan eden Demir’’ kadınlar çiçektir ve en güzel hediyelere layıktır. Bizim dinimizde kadına çok büyük önem vermiştir. Peygamber efendimiz cennet anaların ayakları altındadır hadisi de İslam dinindeki kadının yerini ve önemini göstermektedir. Bizde Gökçebey için projelerimizi hazırlarken daha çok kadınlarımızı düşündük. GÖKMEK ( Gökçebey Meslek Edindirme Kursları ) projemizde ev hanımlarını ev ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlayacağız. Yine GÖKSER ( Gökçebey Seracılık İşletmeleri ) projemizde de daha çok kadınlarımıza iş imkanı sunacağız. Bu iki projede yaklaşık 500 kadınımız iş imkanı bulup kendi paralarını kazanacaklar. Ayrıca GÖKSER aracılığı ile salça fabrikası getirilip 70 kişi burada istihdam edilecek. Yine bu 70 kişinin genelinde bayanlar bulunacak.’’ dedi.
Gökçebey’de uygulayacakları projelerle Gökçebeylilerin yüzlerinin güleceğini söyleyen Demir’’ yapılacak çok iş var’’  dedi. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-03-09
Bu haber 1718 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 64
  Toplam: 5671515
   Online :

  60 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama