KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ GÖKÇEBEY’DE

Karabük belediye başkanı Rafet Vergili Gökçebey’de aday tanıtım programına katıldı. Ardından seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapan Vergili esnaf ziyaretini yaparken Gökçebey’liler tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı. 

MHP Gökçebey ilçe teşkilatının düzenlediği Aday tanıtımına, MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP Gökçebey Belediye Başkan adayı Nurşen Yılmaz, MHP Devrek Belediye Başkan adayı Ayhan Danacı, MHP Gökçebey  İlçe Başkanı Ali Gücük ve çok sayıda partili katıldı. Gökçebey Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşma yapan Gökçebey Belediye Başkanı adayı Nurşen Yılmaz  partililerden destek çağrısında bulundu. Aday tanıtım programında konuşma yapan Vergili Yerel seçimleri ve Gökçebey’i değerlendirdi.
Vergili‘’ Gökçebey hizmet anlamında çok geri kalmış. Gereksiz harcamalarda bulunulmuş. Gökçebey’de çok sayıda Avrupa görmüş vatandaş bulunuyor, ama Gökçebey’de Avrupa’dan hiç iz görünmüyor. Yetimin, fakirin ve vatandaşın parası belediye eliyle çar çur edilmiş. 30 mart yerel seçimlerinde Saadet Partili kardeşlerim, Ak Partili ve CHP ‘li kardeşlerim gelin birlik olalım. Gökçebey’deki bu israfa beraber dur diyelim. El birliği yapıp Gökçebey’i yaşanabilir bir ilçe haline getirelim. Ben muhalefette olan bir partiden belediye başkanı seçildim. Ama beş yıldır hazırladığım hiçbir projem geri dönmedi. Mevcut iktidar yerel yönetimlerde hizmet etmek isteyen başkanın siyasi görüşüne bakmıyor. Yeterki seçilmiş başkan vatandaşına hizmet etmek istesin.’’ dedi.

Aday tanıtım programının ardından  MHP seçim koordinasyon bürosunun açılışını yapan Vergili ardından Gökçebey esnafını ziyaret etti. Vergili’ye Gökçebey halkı tarafından büyük ilgi ve sevgi gösterildi.

HABER FOTOGALERİ

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-02-08
Bu haber 1681 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 60
  Toplam: 5671511
   Online :

  56 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama