GÖKÇEBEY’DE MAĞDUR AİLEYE KAYMAKAMLIK’TAN YARDIM

Gökçebey ilçesine bağlı Üçburgu Mahallesi'nde ikamet eden 30 yaşındaki Gülfer Öztürk ile 2 çocuğuyla birlikte yaşam mücadelesi veren aileye, Kaymakamlık yardımda bulundu.

Üçburgu Mahallesinde 2 çocuğuyla birlikte yaşam mücadelesi veren Gülfer Öztürk’e, Gökçebey Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından mağdur aileye yardım edildi. İHA'nın yapılan haber üzerine harekete geçen Gökçebey Kaymakamlığı, mağdur ailenin evine giderek inceleme yaptı. Aileye ihtiyaçları sorularak acilen evde eksik olan buzdolabı, elektirikli süpürge ve ütüden olmak üzere 3 çeşit eşya Gülfer Öztürk’ün evine getirilerek teslim edildi. Evine eşyaların girmesiyle birlikte evde olan 2 çocuğu ve anne Gülfer Öztürk’ün çok mutlu olduğu gözlendi. Gökçebey Kaymakamı Sefa Güler, aileye eşyaları teslim ettikten sonra şunları söyledi:

“Ailenin ihtiyaçları doğrultusunda evini bugün ziyaret ettim. Kendisine öncelikle en acil ihtiyaçlarını sormuştum. O’da buzdolabı, süpürge ve bazı eşyalarının olmadığını ve en acil olarak bunları söyledi. Bizde Gökçebey Kaymakamlığı olarak hemen tedarik edip yardıma muhtaç aileye teslim etmiş bulunmaktayız. Kendisine hayırlı olsun. Herhangi bir ihtiyacı olduğu takdirde de Kaymakamlık makamına gelip bizlere iletmesini kendisine söyledik.” Anne Gülfer Öztürk ise; “Gökçebey Kaymakamımıza bana yardımda bulunduğu için teşekkür ediyorum. Evime gelen ve ihtiyacım olan bu eşyaları görünce çok mutlu oldum. Herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-11-15
Bu haber 1602 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 938
  Bugün : 434
  Toplam: 5074778
   Online :

  49 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama