Kahvaltıda buluştular

İstanbul Zonguldaklılar Derneği’nin, her ay düzenlemiş olduğu kahvaltıya üyeler ilgi gösterdi

Geleneksel hale gelen kahvaltıya, İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İ.E.T.T Çalışanları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Kapucu, İstanbul Zonguldak Alaplı İlçesi Sos. Yar. Derneği’nin Başkan Yardımcısı Mustafa Yıldırım, Eğitimci-Yazar-Sanatçı İsa Muslubaş, Derneğin Yönetim Kurulu ve Üyeler katıldı. Bayraklı, her ay düzenlenen kahvaltı ile gurbetteki Zonguldaklıları buluşturmaya devam ettiklerini söyleyerek kahvaltıya katılanlara teşekkür etti. Kahvaltıya katılanlara, yöresel yemeklerden “cevizli kömeç” ikram edildi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti
Geçtiğimiz hafta, İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Gökay, Muharrem Aydın, Halil İbrahim Ece ve İlker Eliçora, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol’u makamını ziyaret ettiler. Yeniden Başkanlık koltuğuna oturan Erol’a, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bayraklı ve Yönetimi, derneğin geçmişte yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan organizasyonlar hakkında bilgiler verdi. Derneğin sorunlarından da bahsedilerek ve Erol’dan Kültürel ve spor anlamında destek istendi. Ayrıca dernek yönetimi, önümüzdeki günlerde yapılacak olan piknik şenliğine Erol’u davet ettiler.
Erol, “İstanbul Zonguldaklılar Derneğine, daha önce yaptığımız hizmetlerle kalmayıp bundan sonrada hizmetlerimiz devam edecektir.” Dedi. Zonguldaklılara her bağlamda yakınlık gösteren Erol, derneğin acı tatlı her zaman yanında olacağını belirterek İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı ve Yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Haber: Mustafa Gökdemir


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-04-19
Bu haber 1721 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 252
  Toplam: 5645708
   Online :

  86 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama