Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu tekrar aday adayı oldu

Ak Parti Gökçebey İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Çetinoğlu, önümüzdeki yerel seçimlerde Ak Parti’den İl Genel Meclisi üyeliğine tekrar aday olduğunu belirtip aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.
    Ak Parti Gökçebey İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Çetinoğlu İl Genel Meclisi Üyesi aday adaylık dosyasını Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Fevzi Tavukcu’ya sundu. 2009 yerel seçimlerinde Ak Parti’den İl Genel Meclis üyeliğine seçilen Kenan Çetinoğlu, 2014 Mart yerel seçimlerinde de Ak Parti’den yeniden İl Genel Meclisi üyeliği için aday adayı olduğunu belirterek şunları söyledi; 
  “Yarım kalan işlerimizi tamamlamak için tekrar aday adayı oldum. Daha çok yapacak işlerimiz var. Köylerimizde yarım kalan alt yapı çalışmalarını, su sorunumuzu aşağı yukarı bitirdik. Köylerimizde parkesiz mahalle kalmadı. Bu dönem çalışmalarımızda Zonguldak İlçelerinin arasında, Gökçebey köyleri yol konusunda en ileri durumda çalışmaların yüzde sekseni bitmiş durumdadır. Önümüzdeki dönem bu çalışmaları tamamlamak için İl Genel Meclisi Üyeliği’ne tekrar aday adayı oldum.”

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-10-27
Bu haber 1578 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 254
  Toplam: 5645710
   Online :

  85 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama