ÇAYDER Çaycumaspor, turnuvaya damgasını vurdu.

Almanya'da düzenlenen salon futbol turnuvasında,  Avrupa Çaycumalılar Derneği ( ÇAYDER ) karması 5. oldu.
Avrupalı Çaycumalılar Derneği ( ÇAYDER )’in katıldığı salon futbolu turnuvasında, ÇAYDER    Çaycumaspor karması gruptan birinci çıkmasına rağmen, son dakikada kalesinde gördüğü gol ile elenerek, turnuvada 5. oldu.

 Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği salon turnuvasında ÇAYDER Çaycuma Spor karması 16 takım arasından 5. oldu.
Turnuvaya 4+1 kadro sistemiyle çıkan takımlar kıyasıya mücadele ederken, özellikle ÇAYDER Çaycumaspor karması rakiplerine zor anlar yaşattı. ÇAYDER Çaycumaspor kaledeVolkan Oğuz, Sezer Akın, Emre Alkaç, Selçuk Ok, Emre Özbay, Emre Cambaz ve Umut Balcı, karması ile sahaya çıktı.
Kaleci Volkan’ın mükemel kurtarışlarına rağmen, final maçında kale önündeki hatayı rakipler affetmedi. ÇAYDER Çaycumaspor, turnuvadan final öncesi grup birincisi ayrılmasına rağmen, kupadan elendi. 

16 takım ve 4 gruptan oluşan turnuvada ÇAYDER Çaycumaspor, 5. olması dolayısı ile plaket aldı. Plaketi, Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri Mehmet Hasan ÇAYDER Çaycumaspor karması adına takım kaptan Emre Cambaz’a takdim etti. Mehmet Hasan, ÇAYDER’e turnuvaya verdiği destektek dolayı teşekkür etti.
ÇAYDER Çaycumaspor karması adına konuşan Muharrem Yiğit, takım olarak iyi başladıklarını,   ancak son anda kale önündeki küçük bir hatadan dolayı kupadan elendiklerini ifade ederek, kupayı düzenleyen Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerine teşekkür etti. Yiğit, buna benzer bir turnuvanın ÇAYDER olarak ileriki aylarda düzenlemek istediklerini de sözlerine ekledi.
Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı DR. Mesut Hüseyin ise,    ÇAYDER’in centilmence bir maç sergilediğini belirterek, derneğe çalışmalarında başarılar diledi.

Mustafa Tığlı -WİTTEN- 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-10-07
Bu haber 1805 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 94
  Toplam: 5671545
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama