Gökçebey Halkoyunları Zonguldak 67 TV’deydi

16/06/2013 Pazar günü Zonguldak 67 TV de canlı yayınlanan İz Bırakanlar programında Gökçebey Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü halk oyunları topluluğu düzenledikleri gösterilerini izleyicilerle paylaştı.
Programa katılan Gökçebey Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Recep Topal, Müdür yardımcısı Evren Durmaz 2012-2013 eğitim öğretim yılında yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
Topal,” Bu gece sizlerle birlikte olmamızı sağlayan değerli Kanal 67 TV. ye, tüm çalışanlara, İz Bırakanlar Programı yapımcılarına, Gökçebey Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Türk Halkoyunları ekiplerine, bizleri uzaktan ve yakından yalnız bırakmayan siz konuklara, ekran başında bizleri izleyenlere saygı ve sevgilerimi sunarım.
Öncelikle Gökçebey Halk Eğitimi Merkezi Faaliyetlerine her zaman destek veren Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu’na kamu kurum ve kuruluşlarına, okul müdürlerine, öğretmenlere, kursiyerlere, Gökçebey halkına, faaliyetlerin tanıtımını yapan yerel basına teşekkür ederim. “ dedi.

Müdür yardımcısı Evren Durmaz da kurslar hakkında bilgi paylaştı.
Gecede Gökçebey Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Türk Halk oyunları ekibinin gösterileri ilgiyle izlendi.
Programda açıklama yapan Folklor eğitmeni Nilgün Çelik şunları söyledi:
kçebey Halk Eğitimi Merkezi halk oyunları yetişkinler kursunun kursiyerlerin birlikte yaptığı bir çalışmadır. Bu çalışmayı izleyicilerle paylaşma fırsatı veren Kanal 67 TV ve İz Bırakanlar programcı ve çalışanlarına teşekkür etti.

Çelik, bu kursumuza hobi kursu diyoruz. Boş zamanları değerlendirme stres atma kursudur. Bayanlar ve baylarımız 25-60 yaş arası bir yıldır kursa geliyorlardı. Bir yıl çalışmanın sonucunda böyle bir gecede birlikte olmaktan mutlu olduk. Çalışmalarımızı Önce Gökçebey'de yaptık. İkincisini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Çaycuma'da yaptık. Üçüncüsünü ise 67 TV izleyicileri ile paylaştık.

Buraya katılan arkadaşlarımız, stres attığını söyleyerek günlük yaşamlarında ailelerine daha faydalı olduklarını, daha üretken olduklarını söylediler. Bunlarda bizi memnun etti. Bütün kursiyerlerimize ve eşlerine teşekkür ediyoruz." Program sonunda gecenin anısına fotoğraflar çektirildi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-06-20
Bu haber 1968 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1090
  Bugün : 337
  Toplam: 5083099
   Online :

  47 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

deniz güneş 2013-06-20 :

Tek kelime ile süper


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama