TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANI ÇAYCUMA’DA

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Çaycuma’ya gelerek sendikalarının ilçe temsilciliğinin yeni taşındıkları binanın açılışını yaptı, düzenlenen Voleybol turnuvasına katıldı.
Çaycuma’ya gelen Türk Eğitim sen Genel Başkanı İsmail Koncuk açılışta yaptığı konuşmada, “Biz herkesin etnik kökeninde millet kavramını savunuyoruz. Bizim bir ortak adımız var. O da Türk devleti olmamızdır. Aynı zamanda biz Türk'üz ve elhamdülillah Müslümanız. Biz herkesin etnik kökeninde millet kavramını savunuyoruz. Ben ülkemizin iyi günler yaşamadığını biliyorum”dedi.
Koncuk, sendikalarının İlçe Temsilcisi Zerrin Güneş'in gayretini takdirle karşıladıklarını belirterek, "İlçe temsilcimiz Güneş, arkadaşlarıyla beraber sendikamızı ilçede yetkili sendika yaptı. Kendisinin gayretini ve emeğini biliyorum. Kendisiyle beraber emek veren herkesi canı gönülden tebrik ediyorum" dedi. Konuşmaların ardından Koncuk, sendikalarına verdikleri hizmetten dolayı Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Alaplı ve Ereğli ilçe temsilcilerine plaket verdi.
Koncuk daha sonra, Çaycuma ilçe temsilciliğince kamu kurumları arasında gerçekleştirilen voleybol turnuvası final maçına katıldı. Turnuva’da birinci olan Mimar Sinan Ortaokulu takımına kupasını Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk verdi. Programın ardından Koncuk ilçeden ayrıldı.

Kaynak: CUMA


 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-05-29
Bu haber 1465 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 920
  Bugün : 291
  Toplam: 4781548
   Online :

  105 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama