Gülşen; Evinde Eğitim Alan Sinem Eliçora’yı Ziyaret Etti

Halk arasında cam kemik hastalığı olarak bilinen (osteogenesis ımperfecta) hastası olduğu için evde eğitim alan Örmeci İlkokulu öğrencisi Sinem Eliçora’yı Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen evinde ziyaret etti.
Sağlık durumu hakkında ailesinden bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen’e, ziyaret esnasında İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Acar ve Örmeci Ortaokulu Müdürü Bahattin Kapan refakat etti.
Sinem Eliçora’nın annesi Fatma Eliçora, ”Kızımın sağlık durumunun şimdilik iyi, ilaçlarını düzenli olarak veriyorum. Mayıs ayı içerisinde kontrole götüreceğim.  Kızım için evde eğitim imkânı sağlanmasından dolayı çok mutluyum. Bu mutluluğu bana yaşatan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Ders durumu ile ilgili olarak Öğretmen Nail Pazarlık’ tan bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen ise yaptığı açıklamada; “Bu imkanlar devletimizin sağladığı imkanlardır. Biz sadece devletimizin sağladığı bu imkânların sizlere ulaşmasına aracılık ediyoruz. Hedefimiz eğitim imkânlarından mahrum tek bir çocuğumuzun kalmamasıdır.” dedi.

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-04-28
Bu haber 1321 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1768
  Bugün : 998
  Toplam: 4706595
   Online :

  106 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama