GÖKÇEBEY’DE 23 NİSAN ÇOŞKUYLA KUTLANDI...

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 93.yılı ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Gökçebey’de de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Gökçebey’ de büyük bir coşku içerisinde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri Hükümet Konağı önünde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenginin sunulmasıyla başladı.
Çelenk Koyma törenine Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen, Garnizon Komutanı Levent Aru, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Çelik, daire amirleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Çelenk sunma töreninin ardından Gökçebey Atatürk İlkokulu ve Gökçebey Ortaokulunun Şehir Stadyumu’nda sergilemiş oldukları gösterilerle etkinlikler devam etti. Öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler etkinliklere katılanlardan büyük alkış alırken, Gökçebey Ortaokulu Öğretmenleri Cemal Erdoğan, Eyüp Vural, Cihangir Güven, Seyhan Büyükyonca, İlker Yağcı ve Öğrenciler Ceyda Tülübaş, Olgun Demir tarafından müzik ziyafeti verildi. Daha sonra yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Gökçebey Şehir Stadyumundaki gösterilere, Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, daire amirleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ....... FOTO-GALERİ

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-04-24
Bu haber 2502 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 624
  Bugün : 104
  Toplam: 5359986
   Online :

  113 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

mustafa yamak 2013-06-24 :

seyhan bey çok güzel saz çalıyorsunuz,çalabildiğiniz başka alet var mı?


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama