Çaycuma Köprüsünden Atladı!

Çaycuma Köprüsünden Filyos Çayına atlayan genç onlarca insanın gözleri önünde ırmak sularında gözlerden kayboldu. Köprüden aşağı atılan ipe tutunan genç, soğuğun etkisi ile ipi bırakırken gözler önünde saniyeler içinde Filyos’un azgın sularına gömüldü.
Arama çalışmalar sürerken ilk alınan bilgiler köprüden atlayan kişinin 18 yaşında Recep Işık isimli genç olduğu yönünde…

OLAY ŞÖYLE GERÇEKLEŞTİ;

Alınan bilgiye göre, Filyos Çayı üzerindeki Çaycuma köprüsüne akşam saatlerinde gelen Recep Işık (18), demir korkuluklara çıkarak suya atladı. Olayı görenlerin haber vermesi üzerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine geldi.

Çay kenarına inerek suya halat atan bir itfaiye eri, suda bir nesneye tutunan Işık'tan halata tutunmasını istedi. Işık, halata tutunmasının ardından yaklaşık 10 metre çekildi. ancak ardından Işık tutunduğu halatı bırakması üzerine akıntıya kapılarak suda kayboldu.

Çaycuma Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nden bir dalgıç suya girerek Işık'ı arama çalışmasına başladı. Bu arada Işık köprüden atlamadan önce, kimliği ve cep telefonuyla birlikte bir mektup bıraktı.

Görgü tanığı Hayrullah Musluoğlu, İstasyon mahallesinden Çaycuma merkez istikametine doğru köprüden yürüdüğü sırada demir korkulukların üzerinde bir genci gördüğünü ifade ederek; ''Sen ne yapıyorsun oğlum diye bağırdım. O da bana 'seviyorum abi' dedi ve suya atladı. Hemen polis ve itfaiye ekiplerine haber verdim'' şeklinde konuştu.

Filyos çayında itfaiye ekiplerinin arama çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: CUMA

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-17
Bu haber 1768 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 183
  Toplam: 5645639
   Online :

  45 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama