Kaymakam Hamitoğlu Köyleri Ziyaret Etti

Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi. Kaymakam Bülent Hamitoğlu, İlçe Özel İdare Müdürü V. İzzet Turpçu ile birlikte, ilçeye bağlı Karapınar ve Dağdemirciler köylerini ziyaret ederek eksiklikleri yerinde gördü.
3 gündür etkisini gösteren kar yağışı ile mücadele eden köylülerle sohbet eden, onların sorunlarını dinleyen Kaymakam Sayın Bülent Hamitoğlu, Özel İdare Müdürlüğünün yapmış olduğu yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaymakam Hamitoğlu vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti, köy halkı ile sohbet ederken, sorunlarını dinlediği halkın taleplerini yerinde gidermek için gerekli çalışma başlatılması talimatını verdi.
Köy ziyaretlerinde halkla bir araya gelen Kaymakam Hamitoğlu, muhtarlardan sorunlar hakkında detaylı bilgi alırken, daire amiri de kurumlarının çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgiler sundu. Köy gezilerinde halkın sorunlarını dinleyen Kaymakam Hamitoğlu, sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları vererek, en kısa zamanda çözüm istedi.

Köy gezilerinde halkın ilgisiyle karşılaşan Kaymakam Bülent Hamitoğlu, vatandaşlara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Kaymakam Bülent Hamitoğlu'nun Objektifinden kareler
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-01-11
Bu haber 1505 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1818
  Bugün : 1086
  Toplam: 4610085
   Online :

  69 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama