Yurtiçi Seferleri Yeniden Başladı

Zonguldak Havalimanında Trabzon ve İstanbul olmak üzere Pazartesi ve Cuma günleri haftada 2 gün yurtiçi uçak seferleri başladı.
Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havalimanından bugün Trabzon ve İstanbul haftada 2 gün olmak üzere uçak seferleri başladı. Zonguldak havalimanında, Kaymakam Hasan Yaman, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü, Emniyet Müdürü Timur özgen, Garnizon komutanı Ercan Balçık, ZONHAV Müdürü Hasan Özşahin, uçağı karşıladılar.

Kaymakam Hasan Yaman, “Çaycuma’mız açısından, Zonguldak hatta bölge açısından önemli bir gün yaşıyoruz. Yurt içi seferleri bugün başlamış oluyor. Bu faaliyetimizin devam etmesi için yörede yaşayan tüm insanların, sivil toplum örgütlerinin, meslek odalarının, idarecilerin, yerel yöneticilerin, konuya ilgi alaka hassasiyet göstermesi gerekiyor.”dedi. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, uçak seferleri bir işadamı için çok önemli olduğunu vurguladı. Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen Trabzon’a hareket etmeden önce “Bu havalimanını kesinlikle yaşatmamız lazım biz elimizden gelen özveriyi yapmaya gayret ediyoruz”dedi. Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü, yerel yöneticiler olarak, sosyal sorumluluk çerçevesinde elden geldiği kadar havalimanının her türlü ortamını düzeltmek için iyileştirmeler yapmak için gayret gösterdiklerini ifade etti.

3 Belediye Başkanı ilk seferde İstanbul’dan gelen uçağa binerek Trabzon’a hareket ettiler.

Kaynak: CUMA

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-11-23
Bu haber 1280 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1608
  Bugün : 462
  Toplam: 4709328
   Online :

  132 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama