DEVREK ENGELLİLER DERNEĞİ, BERAT’A SÜNNET DÜĞÜNÜ YAPTI

Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği, Reyhan Yukarıbaş ailesinin çocuğu Berat’a sünnet düğünü düzenledi.

Maddi durumu iyi olmayan Reyhan Yukarıbaş'a, Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği destek çıktı. Dernek Yöneticileri önce Berat Kadir'i Devrek Devlet Hastanesi'nde sünnet ettirdi sonra da sünnet düğünü düzenledi. Sünnet kıyafeti giydirilen Berat Kadir, davul zurna eşliğinde faytonla Devrek caddelerinde gezdirildi. Daha sonra Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesinde sünnet düğünü yapıldı.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar,” Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği’nin başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Derneğimizin öncülüğünde Berat kardeşimiz sünnet olmuştur. İnşallah düğününü de yapmak bize nasip olur” dedi.

Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Songül Malkoç” Bizler çalışmalarımızı her zaman insan odaklı çalışarak Devrek’teki egelilerin sorunlarını yok etmeye çalıştık sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştık gerektiği zaman özverili bir şekilde çocuklarımızı ihmal ederek dernek yönetimi olarak katkıda bulunmaya çalıştık hepimiz bir engelli adayı olarak dik ve onurlu bir şekilde onların yaşaması için sizlerden de katkı istiyoruz.  Bugün benim aynı zamanda sünnet hediyemiz olarak Devrek engeliler derneği bir hafta Reyhan kardeşimizi ve çocuğumuz Berat’ı Ayvalık’a 14 Eylülde geziye getireceğiz. Bütün herkese aynı şekilde yaklaşarak yine tekrar ediyorum sevgi odaklı insan odaklı bir şekilde yaklaşarak çalışmalarımıza devam edeceğim” dedi

Oğlunu sünnet ettirmenin sevincini yaşayan Reyhan Yukarıbaş ise '' Sevgili misafirlerimizöncelikle bu mutluluğu benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bu sünnet düğününü ortaya çıkaran Songül ablama ve bütün emeği geçen herkese teşekkür ederimOğlumun sünnet düğününü gördüm, İnşallah düğününü de görürüm" dedi.

Sünnet düğününe; Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Songül Malkoç, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Özcan Özmekik, Devrek Belediye Başkan vekili Siyami Özkoz, CHP Devrek İlçe Başkan yardımcısı ve İşadamı İlhan Malkoç, Şair-Yazar Araştırmacısı Mithat Yaban ve eşi, Garage Factory mağazanın sahibi İshak Umunç ve eşi, CHP Devrek Kadın Kolları Başkanı Emine Kara, Sevgi Yıldırım, Murat Odabaş, Sebahat Odabaş’ın yanı sıra çok sayıda ilçe halkı katıldı. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-08-26
Bu haber 1621 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1608
  Bugün : 887
  Toplam: 4709753
   Online :

  83 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama