GÖKÇEBEY’DE 23 NİSAN ÇOŞKUSU….

Gökçebey’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 92.yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta, KKTC ve dış temsilciliklerimizde olduğu gibi Gökçebey’de de büyük bir coşkuyla kutlandı.

   Gökçebey’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri; Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başladı ve Gökçebey ilköğretim okulu öğrencilerinin Şehir Stadyumu’nda sergilemiş oldukları gösterilerle devam etti. Günün anlam ve önemini ilişkin konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen yaptı. Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinden Lara Su Özkan tarafından “Öğrenci Andı” okundu. Öğrencilerin şiirler okuduğu kutlama törenlerinden okulların hazırlamış oldukları gösteriler izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

2011–2012 Eğitim ve Öğretim yılı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası spor yarışmalarında dereceye giren okullara ve öğrencilere hediyeler verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Matematik Yarışmasında dereceye giren okullara ve öğrencilere hediyeler verildi. Şehir Stadyumu’nda düzenlenen tören, ödül töreninin ardından yapılan tören geçişiyle sona erdi. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-04-24
Bu haber 2012 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 52
  Toplam: 5671503
   Online :

  49 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama