Toptan, Gökçebey köprüsü, Bakacakkadı köprüsü, Devrek köprüsü gözden geçirilecek

T.B.M.M eski başkanı Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan Filyos çayı üzerindeki köprülerin durumunu 67TV'de anlattı.
11.04.2012 Çarşamba günü 67TV’ de canlı yayına katılan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan  Bakacakkadı köprüsü, Devrek köprüsü, Gökçebey köprüsü dahil tümü gözden geçirileceğini söyledi.
Toptan yaptığı açıklamada  “Karayolları Genel müdürlüğü ile Karayolları Bölge müdürlüğü ile görüştüm Bakacakkadı köprüsü, Devrek köprüsü, Gökçebey köprüsü dahil tümünün gözden geçirilmesi gerekirse birkaç heyetle yapılması konusunda görüş alışverişinde bulundum, sanıyorum önümüzdeki süreçte bu çalışmayı yapacağız. Ben rica ettim Bakacakkadı köprüsünün kapatılmasını diğerleri ile birlikte bir çalışma başlatmamız gerekir yapılacak her şeyi biz yapmaya hazırız. Karayolları Genel müdürlüğü ile görüşmemde Bkacakkadı köprüsü, Gökçebey, Zonguldak-Ankara yolu üzerindeki köprü, Devrek köprüsü, Gökçebey köprüsü için belki şu havada daha rahat çalışma imkanı olmayabilir her halde 3-4 gün içinde çalışma imkanı bulacaklar” dedi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-04-12
Bu haber 1238 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1600
  Bugün : 1574
  Toplam: 4608755
   Online :

  100 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama