Gökçebey’de Vergi Haftası Kutlanıyor

23. Vergi haftası Gökçebey’de kutlanıyor. Toplumsal refahın artırılmasına destek sağlamak üzere yeterli geliri adalet, tarafsızlık, verimlilik ilkeleri çerçevesinde toplamak vergi sisteminin basitleştirilmesi ve mükellefe kaliteli hizmet sunma misyonunu taşıyan Gelir İdaresi başkanlığına bağlı vergi dairesi Gökçebey mal müdürlüğü gelir birimi çalışanları mükellef memnuniyeti temelinde bir yaklaşımla mükelleflerine en iyi hizmeti verdikleri dikkat çekmektedir. Kutlama kapsamında meslek odaları, Okullar ve mükelleflere vergi bilincinin geliştirilmesi ve vergi haftası ile bilgilendirme ziyaretleri yapılmaktadır.

Gökçebey’de Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Mal Müdürü
Zarife Kadakal ve vergilendirme bölümü kurum çalışanları Atatürk Anıtına çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu. Daha sonra Mal Müdürü ve kurum çalışanları heyeti Gökçebey Kaymakamı Hüseyin Öner’i ziyaret etti.
27.Şubat ile 4.Mart tarihleri arasında kutlanan vergi haftasını Gökçebey Malmüdürlüğü gelir birimi çalışanları etkinliklerle kutlayacak. Etkinlik çerçevesinde Mal Müdürü Zarife Kadakal ve vergilendirme bölümü Belediye Başkanı, Meslek Odaları, ilçemize bağlı İlköğretim okulları ve vergi mükelleflerine ziyaretler gerçekleştirecekler.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-02-28
Bu haber 2065 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 175
  Toplam: 5671626
   Online :

  95 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama