Gökçebey’de Doğa Kendi Sanatını Yarattı

Bir kaç gündür Gökçebey’de yoğun bir şekilde etkisini sürdüren kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kar yağışına en çok çocuklar sevindi.
Yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alan kar yağışı Pazartesi akşam saatlerinden itibaren Gökçebey şehir merkezinde de tipiyle birlikte hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabaha kadar aralıklarla yağan kar yağışı ilçe merkezini beyaz bir örtüye bürüdü. Bu durumdan en çok çocuklar memnun kaldı.

Gökçebey'e bağlı bir çok köy yolunun kapalı olduğu açıklandı. Kapalı olan köy yollarının açılması için yoğun çalışmalar devam etmekte. Köy yollarının kapalı olması ile birlikte özellikle taşımalı eğitim yapan okulların Salı gününden beri tatili devam ediyor. Yarın Cuma günüde tüm ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.
İşte  Gökçebey’de çilesi çok ama görüntüsü adeta bir ressamın fırçasından dökülmüş tabloları andıran kar manzaraları…..
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-01-20
Bu haber 2247 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 497
  Toplam: 5645953
   Online :

  254 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Adem GÜLŞEN 2012-01-25 :

Sadi Bey başlık hatalı doğa hiç bir şey yaratmaz.Çünkü kendisi de yaratılmıştır.Doğanın kendisi de onda oluşan güzelliklerde Sani-İ Mutlak olan ALLAH (CC) nun eseridir.Kendisi Himmete muhtaç bir dede. Nerde kaldı gayriye himmet ede. demiş şair.


Naci Gideroğlu 2012-01-20 :

Abi inan içim gidiyo şu manzarayı gördükçe :( Bizi Bu Memleket hasreti fazla yaşatmaz Tez öldürür Bari ölümüz Kendi topraklarımıza gömülse Çok özlüyorum oraları :(


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama