Kitaplarını İmzaladı

“Bir Dilek Tuttum” isimli ikinci kitabını yayınlayan genç yazar Esra ERKEÇ, Cuma günü Çaycuma Atatürk Anıtı önünde stant açarak imza günü düzenledi.
Çocukluk döneminde ortaya çıkan, bir çeşit kas erimesi hastalığı olan SMA nedeniyle 12 yaşından beri yürüyemeyen Esra Erkeç, 6 yıldır fizyoterapi seansları ve psikolojik destek gördüğü Damla Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenlerinin desteğiyle açacağı stantla okuyucularla buluştu.

Genç yazar Erkeç’in bu İmza günü etkinliğine CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk’ün yanı sıra ailesi ve Rehabilitasyon Merkezi eğitimcileri katıldı.
Erkeç’den kitap alarak destek veren CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, yazar genç yazarın kitabını satın alarak ileride ünlü bir yazar olması dileğinde bulundu.
Kitabı için destek olan ailesine, öğretmenlerine ve okuyucularına teşekkür eden Erkeç, kitaplarını okuyucuları için imzaladı.
Genç yazar Erkeç’in babası Mustafa Erkeç, Cuma Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “Kızım yazmayı çok seviyor. Engelli olduğu için Damla Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim görmekte. Bu kurumdaki öğretmenlerinin desteğiyle düşüncelerini ve hayallerini yazıya döktü ve kitap oldu. Engelli olanlara da örnek oldu. Bu nedenle kendisiyle gurur duyuyorum. Öğretmenlerine bu destekten ötürü de teşekkür ediyorum.” dedi.
Kaynak: CUMA


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-07-30
Bu haber 1820 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 198
  Toplam: 5671649
   Online :

  96 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama