Karabüklülere taze kan

Merkezi Gladbeck'te bulunan Karabük - Yeşil Yenice Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirildi. Genel kurul sonunda Veyis Ören, İcra Kurulu Başkanı seçildi. İdari Kurullar Başkanı Abdullah Ören, İcra Kurulu Başkanı Neşet Yirmibeş ve İstişare Kurulu Başkanı İbrahim Doğancı'nın kısaca açılış ve selamlamalarını müteakiben toplantı gündemine geçildi. Divan başkanlığını derneğin Onursal Başkanı Muharrem Doğancı, Divan Başkanı yardımcılığını K.K. Başkanı Abdullah Ören ile zabıt katipliğini de Sedat Koca ve Mustafa Onur ile Hüseyin Dereli'nin yürütmesi oybirliği ile teyit edildi. Doğancı, yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. Doğancı, "Derneğimizin geleceği için kurumsal bazda altyapısını, temellerini ve iskeletini hep beraber, güçlü şekilde inşa ettik. Örnek etkinliklerimizi özellikle dernek mekanımızda ve çevresinde de icra edebilmekteyiz. Bundan sonraki aşamada birlik, dayanışma ve uyum içinde, el ele, uzlaşı ve mutabakatla oluşturacağımız yeni idari yapılanmayla örnek faaliyetler sergilenmeye devam edilecektir" dedi. Neşet Yirmibeş görevini yeni seçilecek icra kurulu başkanına devrinde yaptığı konuşmada, "İki yıldır görev yapan İcra Kurulu, bugün genel kurulun ardından görevini yeni yönetim kuruluna devredecektir. Bugüne kadar, üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan İcra Kurulumuz adına hepinize bize karşı göstermiş olduğunuz ilgi ve katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Dün olduğu gibi, bugünde birlik ve beraberlik içerisinde derneğimizi hak ettiği yerlere getirmek için mücadele edeceğiz. Yeni göreve gelecek olan İcra Kurulu'ndaki arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Daha çok çalışacağız
Ardından Dernek Sekreteri Hasan İbik faaliyet raporunu sundu. İcra Kurulu Yardımcı Başkanı Hasan Karakaş muhasebe raporunu sundu. İstişare (Danışma) Kurulu Bşk. İbrahim Doğancı denetleme raporunu sundu. İcra (Yönetim) kurulu okunan raporlara istinaden üyelerin oyuna sunularak aklanmasının ardından seçimlere geçildi. Yapılan seçim sonucunda Veyis Ören derneğin yeni icra kurulu başkanı seçildi. Derneğin yeni başkanı Veyis Ören yaptığı teşekkür konuşmasında, dünden bugüne derneğe katkı sağlayan herkese teşekkür ederek, Karabüklülerden dernek çatısı altında buluşmaya davet etti. Ören, "Beni bu göreve layık görmekle mutlu ettiniz. Dün derneğimizde çeşitli görevlerde yer aldım. Bundan sonra da derneğin icra kurulu başkanı olarak, daha da çok çalışarak derneğimizin yaşamasını sağlayacağız" dedi. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Veyis Ören,  Hasan İbik, Hasan Karakaş, Dursun Doğancı, Adem Onur, Siyami Karaş,  Ayhan Eren, Vedat Koca, Ali Çatalçam,  Bahattin Akça,  Selçuk Ören, Akın Koca, Şaban Cıbır, Cihat Koymalı ve Ergün Kayalı.
Kaynak : Mustafa Tığlı  -GLADBECK


Karabukluler yonetim
Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, eski yöneticilerden devir aldıkları hizmet bayrağını taşıyacaklarını belirttiler.

 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-07-20
Bu haber 1941 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 182
  Toplam: 5645638
   Online :

  46 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

şeyda yahşi 2011-11-19 :

kitap fuarında tanıştık


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama