Toptan'dan Çanakçılara teşekkür

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan dün seçim gezilerini sürdürmek için Gökçebey'deydi. Toptan, Çanakçılar Seramik'e yaptığı ziyaretinde, bölgedeki yatırımcıların Zonguldak'ta istihdam yaratmalarını önemsediklerini ve destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Aileye teşekkür eden Toptan müze ve hayvanat bahçesini gezdi.

TBMM Eski Başkanı Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Gökçebey’de biz dizi ziyarette bulundu.
Seçim çalışmalarına ara vermeden yoğun bir tempoyla sürdüren Toptan gezisi sırasında
önce Gökçebey Kaymakamı Halit Benek’i ziyaret ederek, gezileriyle ilgili bilgiler verdi.
Ardından Gökçebey pazaryerinde esnafla tek tek tokalaşan Köksal Toptan, çilek satıcısı kadının ricası üzerine çilek ve ceviz aldı. Satıcı kadın ve Toptan’ın konuşmaları zaman zaman gülüşmelere neden oldu.
Esnaf ziyareti ardından Çanakçılar Seramik’i ziyaret eden Toptan, Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Çanakçı’nın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat, Sezai, Hakan Çanakçı tarafından karşılandı.
Toptan ziyaretinde bölgede istihdam yaratan yatırımları önemsediklerini girişimcilere destek vermeye hazır olduklarını belirterek Çanakçılar Ailesine istihdama ve eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Toptan değerlendirmesinde; “Burada olmak heyecan verici. Çanakçılar sadece burada Zonguldak ekonomisine çok büyük katkılar sağlayan bir iş yapmıyorlar. Yada burada yüzlerce işçi çalıştırarak çevrenin kalkınmasına hizmet etmiyorlar. Müzesiyle, bahçesiyle çevreye ve Zonguldak kültürüne de çok büyük hizmetler yapıyorlar. Onun için kendilerine müteşekkiriz. Kazandıklarını buraya harcıyorlar. Hatta artarsa yeni yatırımlar yapıyorlar. Yatırımın biri bitmeden yenisinin yapıldığını görüyoruz. İnşallah daha çok büyürler ve daha çok yatırım yaparlar. Ben buralardan gezerken heyecanlanıyorum” dedi.
Haber : "PUSULA"

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-05-21
Bu haber 1803 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1189
  Bugün : 1297
  Toplam: 4911589
   Online :

  158 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama